Av. Canbek TEKİN

Canbek Tekin; İlk ve Orta öğrenimini Atayurt Koleji ve Elkhorn High School’da tamamlamış olup iki yıl Amerika Birleşik Devletlerinde yaşamıştır. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Tekin, Sofuoğlu Legal’ de çalışmalarını sürdürmüş olup, daha sonra Kırdemir Hukuk Danışmanlık ofisinde çalışmalarına devam etmiştir. 2019 yılında TKN hukuk bürosunu kurmuştur. Eskişehir barosuna kayıtlı olan Tekin, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Tekin; Birleşme ve

ve Devralmalar, Ticaret Hukuku, Rekabet Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku başta olmak üzere; ayrıca Göçmenlik Hukuku, Ceza hukuku alanlarında müvekkillerine danışmanlık vermektedir. Tekin, aynı zamanda hukuki risk yönetimi ve kişisel verilerin korunması kanuna uyum alanında tecrübeye sahip olup, bu alanda çalıştığı projelerde müvekkillerine yol göstermektedir.

Hukuki Desteğe İhtiyacınız Mı Var? Şimdi Bizimle İletişime Geçin!

Eskişehir'de hukuki desteğe ihtiyacınız olduğunda uzman avukatlardan profesyonel hizmet alınması önem teşkil etmektedir. Yaşadığınız mağduriyetlerde hak kayıplarına uğramamak için TKN Hukuk büromuzdan detaylı hukuki desteği alabilirsiniz.

Sertifikalar & Diplomalar

Yeditepe Üniversitesi

Hukuk Fakültesi

Elkhorn School

High School

Başa dön